​Horoskop na 29 czerwca

​Horoskop na 29 czerwca © pixabay.com

Nieoczekiwana randka, awans, a może rozczarowanie przyjaciółmi? Zobacz, co przygotował dla Ciebie horoskop na 29 czerwca


Baran

Warto pytać, jeśli masz jakieś wątpliwości - w ten sposób trudniej jest się pogubić. Nie ma co na siłę rozwiązywać problemów, lepiej poradzić się odpowiedniej osoby, która zna się na rzeczy.

Byk

W tym dniu być może ktoś z ważnych dla Ciebie osób będzie chciał z Tobą porozmawiać. Nie ma się jednak co martwić, ponieważ raczej nie będzie to dotyczyło niczego negatywnego.

Bliźnięta

Przeczytaj także

Tego dnia dobrze będzie w końcu załatwić pewną sprawę zamiast wciąż odkładać ją na później. Najprawdopodobniej pozwoli Ci to poczuć ulgę.

Rak

Raki powinny pomyśleć nad zmianą przyzwyczajeń, ponieważ tracenie czasu np. przed telewizorem nie jest dobrym wyjściem. Lepiej realizować swoje plany.

Lew

Nie warto odkładać pewnych rzeczy z dnia na dzień, ponieważ życie nie stoi w miejscu. Aby życie było wypełnione trzeba się o to samemu postarać.

Panna

Panny niedługo być może dowiedzą się o tym, że sprawa, która ich dotyczy ma drugie dno. Porady pewnej osoby pomogą dojść do takiego wniosku.

Waga

Nie warto wciąż odkładać na potem załatwienia pewnej sprawy. Ten dzień to dobry czas na doprowadzenie działań w tej kwestii do końca.

Skorpion

Skorpiony mogą dzisiaj spotkać osobę, z którą mogą spędzić nawet całą resztę swojego życia. Gdy to będzie ta osoba, prawdopodobnie będzie dawała jasne znaki.

Strzelec

Warto być uważnym i zauważać to, co dzieje się wokół Ciebie. Spędzanie czasu przed telewizorem lub z nosem w czasopiśmie może przeszkodzić w byciu spostrzegawczym.

Koziorożec

Być może dzisiejszy dzień przyniesie Ci pewną nauczkę. Trzeba pamiętać, że jeśli robimy komuś na złość, w końcu miarka cierpliwości i wyrozumiałości może się przebrać.

Wodnik

Wodniki być może mają przed sobą rozmowę, która musi się odbyć. Warto być wcześniej przygotowanym, żeby w odpowiednim czasie wiedzieć, co powiedzieć.

Ryby

Nie warto być czasem zbyt pewnym sukcesu. Zawsze może się wydarzyć coś, co może pokrzyżować plany i nie wtedy nie wszystko uda się tak, jak sobie wcześniej zaplanowaliśmy.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 21 recenzji

Pogoda w Polsce

+15°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+13°
Lublin
+15°
Gorzów Wielkopolski
+15°
Warszawa
Kraków
+14°
Wrocław
+15°
Opole
+14°
Rzeszów
+12°
Białystok
+15°
Gdańsk
+13°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+16°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+15°
Kraków
+14°
Łódź
+15°
Wrocław
+14°
Poznań
+14°
Gdańsk
+15°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz
+15°
Lublin
+13°
Katowice
+14°
Białystok
+12°
Częstochowa
+15°
Gdynia
+15°
Sosnowiec
+14°
Radom
+14°
Kielce
+13°
Toruń
+15°
Gliwice
+15°
Rzeszów
+14°
Zabrze
+15°
Wszystkie miasta