Pogoda w Polsce na 23.06.2022

Pogoda w Polsce na 23.06.2022 © pixabay.com

Prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:14, natomiast zachód nastąpi o godz. 21:01. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 46 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, opady wciąż nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 25 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość pozostanie bez zmian. Ciśnienie powietrza sięgnie 1014 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 14 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, nie będzie padać. Temperatura wzrośnie do 23 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie zwiększając się do 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 24 ℃.

W Zakopanem zachmurzenie będzie małe, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wyniesie 19 ℃.

W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 21 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 24 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+4°
Olsztyn
Poznań
+7°
Łódź
+9°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+8°
Wrocław
+8°
Opole
+8°
Rzeszów
+7°
Białystok
+7°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo