Jakie przepowiednie Baby Vangi się sprawdziły i co mówiła o przyszłości Ukrainy?

Jakie przepowiednie Baby Vangi się sprawdziły i co mówiła o przyszłości Ukrainy? © Wikipedia

Jasnowidz przewidziała kilka ważnych wydarzeń historycznych


4 najważniejsze przepowiednie Vangi, które się sprawdziły.

Historycy i biografowie słynnej uzdrowicielki potwierdzają szereg przepowiedzianych przez nią wiarygodnych proroctw. W szczególności przewidziała cztery wydarzenia historyczne:

Praska Wiosna. Na początku 1968 roku Vanga mówiła o «ciemnych chmurach» nad Pragą. Sześć miesięcy później wojska sowieckie i Układu Warszawskiego wkroczyły na terytorium Czechosłowackiej Republiki Socjalistycznej. Okres politycznej liberalizacji w Czechosłowackiej Republice Socjalistycznej trwał od 5 stycznia do 20 sierpnia 1968 r. Towarzyszyły mu powszechne protesty przeciwko wpływom sowieckim.

Przeczytaj także

Zatopienie łodzi podwodnej «Kursk». 12 sierpnia 2000 roku podczas ćwiczeń zatonął atomowy okręt podwodny Kursk z 118 osobami znajdującymi się na pokładzie.

Jasnowidząca powiedziała: «Kursk pochłonie woda», ale wtedy nikt nie zrozumiał, jak całe miasto może znaleźć się pod wodą.
Pierestrojka i upadek ZSRR. W 1980 roku Vangelia przewidziała śmierć ostatniego przywódcy państwa, destabilizację i upadek reżimu. Jej proroctwo spełniło się 5 lat później.

Atak terrorystyczny 11 września 2001. Vanga nazwała tragedię tak: «Bracia umrą pod ciosami żelaznych ptaków».

Oprócz powyższych przepowiedni Vanga mówiła także o cyfryzacji, na przykład: «Pieniądze znikną, a zamiast tego będą liczby».

Jakie były przepowiednie Vangi na temat Ukrainy?

Vanga nie podała dokładnych dat, a interpretacja słów samej jasnowidzącej zmienia się w zależności od wydarzeń. Niestety, nie można uwierzyć w 100% z nich, pomimo wielu takich, które się sprawdziły.

Istnieje wersja, zgodnie z którą Vanga przewidziała ciężkie czasy dla Ukrainy, ale także powiedziała, że wszystko się zmieni, gdy do władzy dojdzie kobieta. To ona ma zmienić kraj i zapewnić jego rozwój.

Według drugiej wersji jasnowidząca widziała, że ziemia ukraińska zostanie pokryta czarną krwią, a wojna potrwa 7 lat, po czym nad światem zapanują Słowianie.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 25 recenzji

Pogoda w Polsce

+21°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+19°
Lublin
+23°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+24°
Wrocław
+23°
Opole
+21°
Rzeszów
+18°
Białystok
+18°
Gdańsk
+20°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+23°
Szczecin
+21°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+22°
Kraków
+21°
Łódź
+22°
Wrocław
+24°
Poznań
+23°
Gdańsk
+18°
Szczecin
+20°
Bydgoszcz
+22°
Lublin
+19°
Katowice
+22°
Białystok
+18°
Częstochowa
+22°
Gdynia
+19°
Sosnowiec
+22°
Radom
+21°
Kielce
+20°
Toruń
+22°
Gliwice
+22°
Rzeszów
+21°
Zabrze
+22°
Wszystkie miasta