Pogoda w Polsce na 03.04.2022

Pogoda w Polsce na 03.04.2022 © twitter.com

Prognoza pogody na niedzielę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:04, natomiast zachód odbędzie się o godz. 19:13. Dzień potrwa zatem 13 godz. i 8 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 4 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, spodziewane są opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, mogą występować niewielkie opady śniegu. Temperatura wzrośnie do -2 ℃.

W Gdańsku rano niebo też nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 4 ℃.
W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1011 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W Zakopanem niebo również będzie całkowicie zachmurzone, oczekiwane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -3 ℃. W Gdańsku niebo też nie będzie widoczne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 22 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo