Pogoda w Polsce na 16.03.2022

Pogoda w Polsce na 16.03.2022 © pixabay.com

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:46, natomiast zachód odbędzie się o godz. 17:42. Dzień potrwa zatem 11 godz. i 55 min. Księżyc będzie w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady również nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 8 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, przewidywane są opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, opady deszczu ze śniegiem nie ustąpią. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

W Gdańsku rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie zachmurzone, wystąpią niewielkie opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 9 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 12 km/h, następnie zmniejszając się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1029 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, spodziewane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 2 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 8 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 37 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+17°
Olsztyn
Poznań
+16°
Łódź
+15°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+16°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+16°
Opole
+15°
Rzeszów
+16°
Białystok
+16°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+16°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo