Pogoda w Polsce na 09.03.2022

Pogoda w Polsce na 09.03.2022 © Getty Images

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:02, natomiast zachód nastąpi o godz. 17:30. Długość dnia wyniesie zatem 11 godz. i 27 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale bez opadów. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 6 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość pozostanie bez zmian. Ciśnienie powietrza sięgnie 1024 hPa. W Zakopanem rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, przewidywane są opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -5 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, wystąpią niewielkie opady śniegu. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie zmniejszając się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1025 hPa. W Gdańsku rano będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 7 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 17 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 12 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1026 hPa.

Wieczorem

Przeczytaj także

W stolicy kraju niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W Zakopanem niebo również będzie niewidoczne, spodziewane są opady śniegu. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃.

Średnia ocena to 3.8/5 na podstawie 28 recenzji

Pogoda w Polsce

+13°
Olsztyn
Poznań
+17°
Łódź
+14°
Lublin
+17°
Gorzów Wielkopolski
+17°
Warszawa
Kraków
+18°
Wrocław
+17°
Opole
+14°
Rzeszów
+16°
Białystok
+12°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+13°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+18°
Kraków
+16°
Łódź
+17°
Wrocław
+19°
Poznań
+17°
Gdańsk
+13°
Szczecin
+16°
Bydgoszcz
+15°
Lublin
+15°
Katowice
+17°
Białystok
+17°
Częstochowa
+17°
Gdynia
+13°
Sosnowiec
+16°
Radom
+16°
Kielce
+15°
Toruń
+15°
Gliwice
+17°
Rzeszów
+14°
Zabrze
+17°
Wszystkie miasta