Pogoda w Polsce na 05.03.2022

Pogoda w Polsce na 05.03.2022 © Getty Images

Prognoza pogody na sobotę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:11, natomiast zachód nastąpi o godz. 17:22. Długość dnia wyniesie zatem 11 godz. i 11 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nadal nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1025 hPa. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, przewidywane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -8 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, istotne opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do -2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1023 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie wciąż będzie zmienne, opady również nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a prędkość wyniesie 11 km/h, następnie zmniejszając się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1027 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -4 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 11 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+10°
Olsztyn
Poznań
+12°
Łódź
+11°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+12°
Warszawa
Kraków
+12°
Wrocław
+12°
Opole
+11°
Rzeszów
+11°
Białystok
+11°
Gdańsk
+11°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+11°
Szczecin
+10°
Bydgoszcz

Wideo