Pogoda w Polsce na 22.02.2022

Pogoda w Polsce na 22.02.2022 © GoodFon

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:36, natomiast zachód odbędzie się o godz. 17:10. Dzień potrwa zatem 10 godz. i 34 min. Fazą Księżyca wciąż będzie pełnia.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, mogą pojawić się niewielkie opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 6 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal całkowicie zachmurzone, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 1 ℃.

W Gdańsku rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, wystąpią niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura obniży się do 2 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 24 km/h, następnie zmniejszając się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1008 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, istotne opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W Zakopanem również będzie pochmurnie, wystąpią niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie -1 ℃. W Gdańsku też będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 48 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+6°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+7°
Opole
+7°
Rzeszów
+6°
Białystok
+7°
Gdańsk
+6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo