Pogoda w Polsce na 20.02.2022

Pogoda w Polsce na 20.02.2022 © Getty Images

Prognoza pogody na niedzielę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:40, natomiast zachód odbędzie się o godz. 16:59. Dzień potrwa zatem 10 godz. i 18 min. Fazą Księżyca wciąż będzie pełnia.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 5 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, przewidywane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura utrzyma się na poziomie 3 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 21 km/h, następnie kierunek zmieni się na zachodni, natomiast prędkość obniży się do 18 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1009 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, istotne opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, przewidywane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie -1 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, wystąpią niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 12 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+16°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+21°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+20°
Warszawa
Kraków
+20°
Wrocław
+20°
Opole
+19°
Rzeszów
+20°
Białystok
+14°
Gdańsk
+19°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo