Pogoda w Polsce na 15.02.2022

Pogoda w Polsce na 15.02.2022 © pixabay.com

Prognoza pogody na wtorek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:50, natomiast zachód nastąpi o godz. 16:49. Długość dnia wyniesie zatem 9 godz. i 59 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 7 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie zmniejszając się do 11 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1013 hPa.

W Zakopanem rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia niebo również będzie niewidoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość pozostanie bez zmian. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1016 hPa.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 7 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 19 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1008 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo nie będzie widoczne, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W Zakopanem niebo również będzie całkowicie pokryte przez chmury, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 44 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+21°
Łódź
+19°
Lublin
+19°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+21°
Wrocław
+21°
Opole
+21°
Rzeszów
+18°
Białystok
+19°
Gdańsk
+20°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+21°
Szczecin
+19°
Bydgoszcz

Wideo