Horoskop chiński na luty: Tygrys

Horoskop chiński na luty: Tygrys © Getty Images

​W lutym czeka na ciebie ostra rywalizacja zawodowa


Kiedy widzisz możliwości, musisz walczyć, aby zdobyć awans lub podwyżkę wynagrodzenia. Nie martw się, kiedy napotkasz problemy w projekcie, nad którym pracujesz. Naucz się dostosowywać do zmian, konsultować się z kolegami i kierownictwem, i wtedy problemy będzie można rozwiązać w sposób naturalny. Ponadto w tym miesiącu możliwe są znajomości z ludźmi, których polubisz, ponieważ będą mieli dobry imidż oraz wiele wspólnego z tobą.

Będziesz musiał przemyśleć swoje poglądy odnośnie byłego związku - być może wcześniej popełniłeś błędy, które warto teraz poprawić. Między tobą a twoim partnerem pojawi się silna więź, jeśli nauczysz się iść na kompromis. Konflikty z krewnymi zostaną rozwiązane pod koniec miesiąca. Teraz możesz zaplanować przeprowadzkę, a wiosną przenieść się do innego domu.

W lutym naturalna siła uchroni cię przed poważnymi chorobami, jednak astrologowie radzą przestrzegać ogólnych zasad ostrożności: chronić się przed wirusami i przeziębieniami, zdrowo się odżywiać i nawet nie próbować radzić sobie ze stresem za pomocą alkoholu.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 13 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+18°
Olsztyn
Poznań
+20°
Łódź
+23°
Lublin
+20°
Gorzów Wielkopolski
+21°
Warszawa
Kraków
+21°
Wrocław
+22°
Opole
+21°
Rzeszów
+22°
Białystok
+16°
Gdańsk
+21°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+19°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo