Pogoda w Polsce na 28.01.2022

Pogoda w Polsce na 28.01.2022 © Getty Images

Prognoza pogody na piątek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:21, natomiast zajdzie o godz. 16:16. Długość dnia wyniesie zatem 8 godz. i 54 min. Fazą Księżyca będzie trzecia kwadra.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo również nie będzie widoczne, nie powinno istotnie padać. Temperatura utrzyma się na poziomie 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 32 km/h, następnie zmniejszając się do 28 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1011 hPa i będzie wzrastało. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia niebo także będzie niewidoczne, oczekiwane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wzrośnie do -2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 22 km/h, następnie zmniejszając się do 19 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1017 hPa. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 39 km/h, następnie zmniejszając się do 34 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1014 hPa i będzie wzrastało.

Wieczorem

Przeczytaj także

W stolicy kraju będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkiem zachmurzone, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -3 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 28 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+8°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+10°
Wrocław
+10°
Opole
+10°
Rzeszów
+7°
Białystok
+9°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo