Pogoda w Polsce na 16.01.2022

Pogoda w Polsce na 16.01.2022 © pixabay.com

Prognoza pogody na niedzielę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:36 , natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:55. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 18 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkiem pokryte przez chmury, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie zwiększając się do 17 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -7 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie wzrastając do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1023 hPa.

W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 22 km/h, następnie kierunek zmieni się na zachodni, a prędkość zwiększy się do 28 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1016 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wyniesie -4 ℃. W Gdańsku niebo również będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 48 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+4°
Olsztyn
Poznań
+7°
Łódź
+9°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+8°
Wrocław
+8°
Opole
+8°
Rzeszów
+7°
Białystok
+7°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo