Pogoda w Polsce na 8.01.2022

Pogoda w Polsce na 8.01.2022 © pixabay.com

Prognoza pogody na sobotę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:42, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:43. Dzień potrwa zatem 8 godz. Fazą Księżyca będzie nów.

Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -8 ℃. W ciągu dnia niebo również nie będzie widoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do -3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 4 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, a prędkość pozostanie taka sama. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa.

W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, istotne opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa i będzie miało tendencję spadkową.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, przewidywane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -5 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 47 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo