Pięć czarownic Zodiaku: kobiety, które przyciągają mężczyzn tajemniczą mocą

Pięć czarownic Zodiaku: kobiety, które przyciągają mężczyzn tajemniczą mocą © pixabay.com

Astrologowie wyróżniają 5 rodzajów kobiet, które przyciągają do siebie przedstawicieli płci przeciwnej


Jest wiele różnych rodzajów kobiet: spokojni i energiczni, powściągliwi i otwarci, gorące i zimne. Krótko mówiąc, my, panny, różnimy się od siebie ta tyle, że mężczyznom trudno jest nas zrozumieć.

Astrologowie wyróżniają 5 rodzajów kobiet, które przyciągają do siebie przedstawicieli płci przeciwnej.

1. Skorpion

Przeczytaj także

Niesamowite połączenie inteligencji, charyzmy i wyjątkowej urody jest tajemniczą bronią Skorpiona, przed którą nie ucieknie żaden mężczyzna. Wystarczy jedno spojrzenie na tą kobietę i zostaną złapani. Skorpiony potrafią zakochać w siebie mężczyzn od pierwszego wejrzenia!

2. Byk

Jeśli chodzi o podbijanie ludzkich serc, Byki są bardzo podobne do Skorpionów. Mają wyjątkowy styl i niesamowity modny gust. Mężczyzn przyciąga wszystko, co jest niezwykłe, ponieważ ono przyciąga ich wzrok. Byki są takie same: atrakcyjne, czarujące i niepowtarzalne.

3. Lew

Lwica jest prawdziwą królową. Ładne spojrzenie, prosta postawa, kołyszące biodra. Nie pozostawiają nikogo obojętnym. Lwica zna swoją cenę, dlatego rzadko spotyka kobietę, która może z nią konkurować.

4. Bliźnięta

Kobieta, urodzona pod znakiem Bliźniąt, może być różna. Jednego dnia jest miłą dziewczyną, następnego dnia staje się samicą drapieżnika. Mężczyźni lubią wszystko co jest nowe i nie znoszą rutyny, dlatego życie z Bliźniętami stanie się wiecznym świętem.

5. Ryby

Ryby to delikatne i wrażliwe istoty, które potrzebują silnego partnera życiowego. Mężczyźni są z natury obrońcy i ratownicy, więc potrzebują kogoś, kogo będą bronić przed niebezpieczeństwem. Idealnymi kandydatami do tego są Ryby.10:17

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 27 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+18°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+17°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+20°
Warszawa
Kraków
+19°
Wrocław
+20°
Opole
+19°
Rzeszów
+17°
Białystok
+18°
Gdańsk
+19°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+20°
Szczecin
+19°
Bydgoszcz

Wideo