Pogoda w Polsce na 16.12.2021

Pogoda w Polsce na 16.12.2021 © Getty Images

Prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:40, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:23. Długość dnia wyniesie zatem 7 godz. i 43 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wyniesie 4 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia będzie bezchmurnie. Temperatura utrzyma się na poziomie 7 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-zachodni, a prędkość zmniejszy się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1027 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 1 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃.

Średnia ocena to 3,6/5 na podstawie 21 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+6°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+7°
Opole
+7°
Rzeszów
+6°
Białystok
+7°
Gdańsk
+6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo