ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Sen o huraganie: znaczenie, interpretacja

Sen o huraganie: znaczenie, interpretacja © Getty Images

Znaczenie snu o huraganie


Sen, w którym zobaczyłeś tajfun lub tornado przewiduje, że uzyskasz to, co wcześniej straciłeś lub będziesz miał błogosławieństwo. Przypomina ci, że musisz trzymać brodę oraz nie martwić się o problemach, ponieważ po deszczu znowu świeci słońce!

Z drugiej strony oznacza to, że zmienisz zawód lub twój partner zmieni swoje stanowisko pracy. Oprócz tego huragan może wskazywać na to, że zmiana środowiska socjalnego lub polityki ma na ciebie poważny wpływ, dlatego że ty nagle się gubisz. Ponadto sen o tornado często wskazuje na to, że znowu odszukasz przyjaciela, którego straciłeś lub będziesz miał szacownych gości.

Jeśli w twoim śnie tajfun lub tornado zniszczyły domy lub podniosły samochody w niebo, to oznacza, że ostatnio czujesz się niepewnie. Twoja świadomość i ciało całkiem rozumieją kruchość świata fizycznego, lub zobaczyłeś zbliżającą się burzę lub zjawisko społeczne w swojej podświadomości.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 49 recenzji

Pogoda w Polsce

-4°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-2°
Lublin
-1°
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-2°
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo