Pogoda w Polsce na 1.12.2021

Pogoda w Polsce na 1.12.2021 © GoodFon

Prognoza pogody na środę


W tym dniu Słońce wzejdzie o godz. 7:23, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:26. Długość dnia wyniesie 8 godz. i 3 min. Fazą Księżyca będzie trzecia kwadra.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż nie będzie widoczne, istotne opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a prędkość wyniesie 16 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, a prędkość zwiększy się do 25 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 999 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia niebo będzie również całkiem pokryte przez chmury, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 12 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, a prędkość zwiększy się do 15 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1004 hPa.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale bez opadów. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 31 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, a prędkość zmniejszy się do 28 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 992 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, nie powinno padać. Temperatura wyniesie -1 ℃. W Gdańsku niebo będzie całkowicie zachmurzone, może spaść niewielki deszcz. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 35 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+18°
Lublin
+23°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+23°
Wrocław
+21°
Opole
+21°
Rzeszów
+17°
Białystok
+18°
Gdańsk
+18°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+23°
Szczecin
+21°
Bydgoszcz

Wideo