Pogoda w Polsce na 30.11.2021

Pogoda w Polsce na 30.11.2021 © Getty Images

Prognoza pogody na wtorek


Tego dnia wschód Słońca nastąpi o godz. 7:22, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 15:27. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 5 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie w całości pokryte przez chmury, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. W Zakopanem rano niebo również będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -7 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkiem zachmurzone. Temperatura wzrośnie do -3 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, nie będzie padać. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż nie będzie widoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 1 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 20 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 998 hPa i będzie miało tendencję spadkową.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W Zakopanem niebo także będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -3 ℃. W Gdańsku niebo tak samo - będzie niewidoczne, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 49 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+18°
Lublin
+23°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+23°
Wrocław
+21°
Opole
+21°
Rzeszów
+17°
Białystok
+18°
Gdańsk
+18°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+23°
Szczecin
+21°
Bydgoszcz

Wideo