Pogoda w Polsce na 29.11.2021

Pogoda w Polsce na 29.11.2021 © Getty Images

Prognoza pogody na poniedziałek


W tym dniu wschód Słońca odbędzie się o godz. 7:20, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 15:28. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 7 min. Księżyc będzie pozostawał w trzeciej kwadrze.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie w całości pokryte przez chmury, nie powinno padać. Temperatura utrzyma się na poziomie 1 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -6 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie wciąż będzie zmienne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do -2 ℃. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, mogą pojawić się niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, istotne opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 28 km/h, następnie kierunek zmniejszając się do 26 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 992 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie będzie padać. Temperatura wyniesie -5 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 47 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+8°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+8°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+11°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo