Pogoda w Polsce na 27.11.2021

Pogoda w Polsce na 27.11.2021 © GoodFon

Prognoza pogody na sobotę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:17, natomiast zachód nadejdzie o godz. 15:29. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 12 min. Księżyc znajdzie się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, mogą pojawić się niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkiem pokryte przez chmury, nie będzie padać. Temperatura utrzyma się na poziomie 1 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopane rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie w całości zachmurzone, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, istotne opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, a prędkość zmniejszy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 994 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale bez opadów. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wyniesie -1 ℃. W Gdańsku niebo również będzie całkiem pokryte przez chmury, nie powinno jednak padać. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 41 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+8°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+10°
Wrocław
+10°
Opole
+10°
Rzeszów
+7°
Białystok
+9°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo