Zodiak i zwierzęta domowe: Wodnik

Zodiak i zwierzęta domowe: Wodnik © pixabay.com

Jakie zwierzęta są odpowiednie dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika


Dziś rzadko zdarza się, aby rodzina nie miała zwierzaka. Ludzie dokonują wyboru na korzyść jednego lub drugiego „młodszego brata”, w oparciu o osobiste preferencje i nawet nie domyślają się, że astrologowie od dawna ustalają dla każdego znaku Zodiaku czworonożnego przyjaciela, który pasuje do ich charakteru. Jeśli podejdziesz do problemu kompetentnie i trochę przeanalizujesz ich cechy zodiakalne, możesz dokonać właściwego wyboru i sprawić, by życie ze swoim zwierzakiem było jak najbardziej komfortowe. Pamiętaj, że zwierzęta są niezwykle podatne na ludzką energię, a ich biopole może zostać poważnie uszkodzone z powodu charakteru gospodarza.

Posiadając skłonność do oryginalności, Wodnik potajemnie ma nadzieję spotkać na swojej drodze gremlina. Uważaj, bo w tym przypadku nie należy wystawiać go na działanie promieni słonecznych, ani moczyć, ani karmić po północy. Doświadczenie może być ekscytujące, ale ostatecznie trochę wyczerpujące. Ponieważ w prawdziwym życiu nie możesz znieść ograniczeń, rozsądnym może być kontrolowanie pragnienia dziwnych rzeczy i zdobycie względnie niezależnego zwierzaka. Jeśli jesteś prawdziwym indywidualistą, powinieneś zadowolić się karmieniem ptaków przy oknach. Zazdrościsz im, bo potrafią latać. Prawdopodobnie polubisz bociany i sowy.

Przeczytaj także

Pod warunkiem, że mają wystarczająco duży obszar do zbadania, koty mają wolny temperament, który cenisz. Zwyczajne koty są dla ciebie najbardziej odpowiednie, jeśli mają silny charakter i najlepiej kilka charakterystycznych cech, które odróżniają je od innych.

Ponadto przedstawiciele tego znaku mogą zakochać się w shar pei z dziwnymi zmarszczkami. Pasują mu też psy, które nie wymagają specjalnego i sztywnego systemu treningowego. Na przykład Labrador, Berneński Pies Pasterski, Yorkshire Terrier, Bedlington Terrier, Bichon Frise.

W rzeczywistości Wodnik lubi wszystko, co nowe i niezwykłe, więc najlepszym dla nich będzie zwierzę, którego nie ma żaden ze znajomych. Ale gryzoń, taki jak szczur lub chomik, raczej nie stanie się doskonałym zwierzakiem - te stworzenia z reguły obrażają swoim wyglądem estetyczny pogląd przedstawicieli tego znaku Zodiaku oraz nie powodują przypływu czułości, tylko poczucie wstrętu.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 49 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+10°
Olsztyn
Poznań
+12°
Łódź
+11°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+12°
Warszawa
Kraków
+12°
Wrocław
+12°
Opole
+11°
Rzeszów
+11°
Białystok
+11°
Gdańsk
+11°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+11°
Szczecin
+10°
Bydgoszcz

Wideo