Zodiak i zmysłowość: Rak

Zodiak i zmysłowość: Rak © Getty Images

​Nieśmiały? Rak? Może.


Nieśmiały? Rak? Może. Niezależnie od twojej płci, nie potrafisz się otworzyć, jeśli nie poczujesz się pewnie. Taka sytuacja może się zdarzyć dlatego, że czasami masz kompleksy, ale też dlatego, że tęsknisz za dniami, kiedy byłeś w łonie matki.

Jesteś przede wszystkim romantyczny, dążysz do całkowitej symbiozy ze swoim partnerem. Potrzebujesz oznak wierności, a twoje pragnienie wzajemności wydaje się nieskończone. Dlatego musisz za wszelką cenę unikać ludzi, które lekceważąco traktują związki miłosne, za wyjątkiem pewnych etapów swojego życia, dość rzadkich, kiedy dominuje błądząca strona twojego znaku. Przez większość czasu cenisz swoje nawyki. Jeśli chodzi o zmysłowość, poświęcasz czas na rytuały. Ubrania domowe, wykwintna bielizna oraz małe kolacje to idealne składniki na początek wieczoru. Oczywiście, poprzednie etapy nigdy nie są zapomniane!

Kobiety-Raki

Żadna inna kobieta nie będzie tak namiętna, romantyczna i "wygodna" dla swojego partnera jak kobieta-Rak. Zawsze jest gotowa udusić go swoimi namiętnymi uściskami i pocałunkami. Zawsze chętna do przygotowania czegoś pysznego lub po prostu przytulić się, aby wesprzeć go w trudną chwilę. Kiedy kobieta-Rak czuje, że jej partner przeżywa nie najlepsze czasy, zrobi wszystko, aby go zadowolić oraz wyrazić niesamowitą ilość słów zachęty i wsparcia. Rzadko narzekają sami. Ale na pewno nigdy nie będą ignorować twoje problemy i kłopoty!

Mężczyźni-Raki

Samce Raków są często zagadką: z jednej strony są kosmopolitami, bezpaństwowcami, z drugiej - pustelnikami. Możesz żyć z nimi przez lata i dziesięciolecia, nie rozpoznając ich w pełni. Są kontrowersyjne, wybredne, podatne na gwałtowną zmianę nastroju, która często zależy od faz Księżyca. Pierwsza miłość mężczyzny-Raka pozostawia w nim głęboki, niezapomniany ślad, zapamięta ją do końca życia i najprawdopodobniej będzie kochał tylko jedną kobietę. W relacjach mężczyźni-Raki są powściągliwi, ponieważ nie zawsze pokazują uczuć otwarcie i emocjonalnie, chociaż w rzeczywistości są bardzo zazdrośni i łatwo podatni na zranienie, zwłaszcza kiedy nie są pewni uczuć swojej partnerki. Ale jeśli zaufają jej, to będą bardzo wiernymi partnerami, ponieważ rodzina jest dla nich sensem życia.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 44 recenzji

Pogoda w Polsce

+15°
Olsztyn
Poznań
+13°
Łódź
+14°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+14°
Warszawa
Kraków
+14°
Wrocław
+14°
Opole
+13°
Rzeszów
+15°
Białystok
+15°
Gdańsk
+13°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+12°
Szczecin
+13°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+14°
Kraków
+14°
Łódź
+13°
Wrocław
+14°
Poznań
+12°
Gdańsk
+15°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz
+13°
Lublin
+14°
Katowice
+14°
Białystok
+15°
Częstochowa
+14°
Gdynia
+15°
Sosnowiec
+14°
Radom
+13°
Kielce
+13°
Toruń
+14°
Gliwice
+14°
Rzeszów
+13°
Zabrze
+14°
Wszystkie miasta