Pogoda w Polsce na 14.11.2021

Pogoda w Polsce na 14.11.2021 © Getty Images

Prognoza pogody na niedzielę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz, 6:56, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:44. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 48 min. Fazą Księżyca będzie pierwsza kwadra.

Rano i po południu
W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia będzie bezchmurnie. Temperatura wzrośnie do 8 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 4 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, a prędkość zwiększy się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1022 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale bez opadów. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 9 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 4 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, a prędkość zmniejszy się do 3 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia małe zachmurzenie będzie się utrzymywało, nie będzie padać. Temperatura wzrośnie do 8 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 20 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1025 hPa.
Wieczorem
W stolicy kraju będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Temperatura wyniesie 5 ℃. W Gda

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 32 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo