Pogoda w Polsce na 9.11.2021

Pogoda w Polsce na 9.11.2021 © Pinterest

Prognoza pogody na wtorek


Tego dnia wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:47, natomiast zachód nadejdzie o godz. 15:52. Długość dnia wyniesie zatem 9 godz. i 5 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 6 ℃.

W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, nie powinno jednak padać. Temperatura wzrośnie do 5 ℃.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nadal nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 6 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 5 km/h, następnie zwiększając się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza będzie wysokie i sięgnie 1032 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W Zakopanem zachmurzenie również będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wyniesie 2 ℃. W Gdańsku niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 5 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 43 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo