Pogoda w Polsce na 22.10.2021

Pogoda w Polsce na 22.10.2021

Prognoza pogody na piątek


Tego dnia wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:13, natomiast zachód nadejdzie o godz. 17:26. Długość dnia wyniesie zatem 10 godz. i 13 min. Księżyc będzie nadal znajdował się w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 10 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 9 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia niebo nadal nie będzie widoczne, będą utrzymywać się niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 9 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość będzie wynosiła 10 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 996 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie w całości pokryte przez chmury, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wyniesie 7 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 8 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 37 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+3°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+4°
Wrocław
+5°
Opole
+4°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+4°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz

Wideo