Pogoda w Polsce na 20.10.2021

Pogoda w Polsce na 20.10.2021

Prognoza pogody na środę


Tego dnia wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:10, natomiast zachód nadejdzie o godz. 17:31. Długość dnia wyniesie zatem 10 godz. i 21 min. Fazą Księżyca będzie pełnia.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są jednak oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 17 ℃.

W Zakopanem rano niebo także nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 13 ℃.

W Gdańsku rano niebo również nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia niebo będzie w całości pokryte przez chmury, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 17 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 6 m/s, następnie zwiększając się do 7 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 1001 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 17 ℃. W Zakopanem niebo też będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Temperatura wyniesie 11 ℃. W Gdańsku niebo również będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno jednak padać. Na termometrach zobaczymy 17 ℃.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 17 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo