ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Pogoda w Polsce na 04.10.2021

Pogoda w Polsce na 04.10.2021

Prognoza pogody na poniedziałek


W tym dniu wschód Słońca nadejdzie o godz. 6:42, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 18:06. Długość dnia wyniesie zatem 11 godz. i 24 min. Księżyc będzie w fazie ostatniej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale bez opadów. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 18 ℃.

W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale bez opadów. Temperatura wzrośnie do 17 ℃.

W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 15 ℃. W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 6 m/s, następnie zwiększając się do 7 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 1005 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 17 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 14 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 16 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 34 recenzji

Pogoda w Polsce

-1°
Olsztyn
Poznań
-2°
Łódź
-2°
Lublin
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-2°
Rzeszów
-2°
Białystok
+1°
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
+1°
Bydgoszcz

Wideo