Pogoda w Polsce na 18.09.2021

Pogoda w Polsce na 18.09.2021

Prognoza pogody na sobotę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:15, natomiast zachód nadejdzie o godz. 18:44. Długość dnia wyniesie zatem 12 godz. i 29 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie pokryte przez chmury, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura będzie wynosić 12 ℃.

W Zakopanem rano niebo również będzie całkowicie pokryte chmurami, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, mogą wystąpić niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 11 ℃.

W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, istotne opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 14 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 3 m/s, następnie kierunek zmieni się na północny, a prędkość zwiększy się do 4 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 999 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, przewidywane są opady. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, spodziewane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 10 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 64 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo