Pogoda w Polsce na 13.09.2021

Pogoda w Polsce na 13.09.2021

Prognoza pogody na poniedziałek


Tego dnia wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:07, natomiast zachód nadejdzie o godz. 18:56. Dzień potrwa zatem 12 godz. i 49 min. Fazą Księżyca nadal będzie pierwsza kwadra.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 22 ℃. W Zakopanem będzie występowało małe zachmurzenie, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, mogą pojawić się niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 19 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 15 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, mogą wystąpić niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 3 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na zachodni, natomiast prędkość zwiększy się do 4 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 1004 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy 20 ℃. W Zakopanem również będzie pochmurnie z pojawiającymi się przejaśnieniami, przewidywane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 19 ℃. W Gdańsku taka samo - będzie pochmurnie, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 18 ℃.

Średnia ocena to 4,8/5 na podstawie 90 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo