Pogoda w Polsce na 27.07.2021

Pogoda w Polsce na 27.07.2021

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:49, natomiast zachód nadejdzie o godz. 20:35. Długość dnia wyniesie zatem 15 godz. i 46 min. Księżyc będzie znajdował się w pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 20 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 23 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie małe, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nadal mogą występować niewielkie opady. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 19 ℃. W ciągu dnia niebo będzie natomiast już całkowicie pokryte przez chmury, oczekiwane są opady deszczu.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 3 m/s, następnie kierunek zmieni się na zachodni, a prędkość pozostanie taka sama. Ciśnienie powietrza sięgnie 1000 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, mogą pojawić się niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 23 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, mogą pojawić się opady deszczu. Temperatura wyniesie 21 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, z występującymi przejaśnieniami, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 24 ℃.

Średnia ocena to 5/5 na podstawie 64 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo