ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 21 lipca

Prognoza pogody na 21 lipca

Prognoza pogody na 21.07.2021


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 4:41, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 20:43. Długość dnia potrwa zatem 16 godz. i min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pełni.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 17 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, istotne opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 22 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia będzie występowało małe zachmurzenie, nie będzie padać. Temperatura wzrośnie do 18 ℃. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, mogą pojawić się niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 14 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 23 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 3 m/s, następnie wzrastając do 5 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 1007 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo nie będzie widoczne, nie powinno istotnie padać. Na termometrach zobaczymy 22 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie małe, opady nie są spodziewane. Temperatura wyniesie 17 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, istotne opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 22 ℃.

Średnia ocena to 5/5 na podstawie 6 recenzji

Pogoda w Polsce

Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
Wrocław
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
+1°
Gdańsk
-1°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
Szczecin
+1°
Bydgoszcz

Wideo