Pogoda w Polsce na 16.06.2021

Pogoda w Polsce na 16.06.2021

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:13, natomiast zachód o godz. 20:59. Długość dnia wyniesie zatem 16 godz. i 46 min. Księżyc nadal będzie znajdował się w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu
W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie powinny wystąpić opady. Na termometrach zobaczymy 14 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, jednak opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 22 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, deszcz również nie jest oczekiwany. Temperatura wzrośnie do 21 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno jednak padać. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 21 ℃.
W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 3 m/s i będzie niezmienna. Ciśnienie powietrza sięgnie 1008 hPa.
Wieczorem
W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 21 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie zmienne, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wyniesie 19 ℃. W Gdańsku będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 19 ℃.

Średnia ocena to 4,8/5 na podstawie 9 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+3°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+6°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+3°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo