4 elokwentne znaki zodiaku

4 elokwentne znaki zodiaku

Który ze znaków zodiaku jest najbardziej wymowny?


Astrologowie uważają, że sposób, w jaki zachowujemy się z bliskimi i w społeczeństwie, zależy bezpośrednio od naszego znaku zodiaku. «Fabiosa» pomoże ci dowiedzieć się, czy rzeczywiście tak jest.

Strzelec

Przeczytaj także

Strzelec jest liderem na liście najbardziej niegrzecznych osób w kręgu zodiakalnym. Zewnętrznie są to dość spokojni ludzie, ale to wrażenie jest zwodnicze. Bardzo często są niegrzeczni nie ze złośliwości: po prostu nie uważają za konieczne marnować czasu na coś, co nie ma dla nich znaczenia. Strzelcy naprawdę nie lubią, gdy osoby z zewnątrz próbują ingerować w ich plany. Przez chwilę Strzelec próbuje zignorować to zachowanie, ale potem walczy z całą swoją bezpośredniością. Oczywiście, że takie zachowanie może obrazić innych.

Bliźnięta

Bliźnięta często nie radzą sobie z nagromadzonymi emocjami i doświadczeniem. W denerwujących sytuacjach „załamują się”, a ich emocje wylewają się na zewnątrz. Bliźnięta rozumieją, że byli niegrzeczni, ale bardzo trudno jest im przyznać się do winy. Bliźnięta nie starają się celowo kogoś urazić, po prostu szybko zmieniają nastrój niespodziewanie dla osób wokół nich. Jednak jeśli lepiej poznasz Bliźniąt, nie będą już wydawać się tak niegrzeczni. W rzeczywistości Bliźnięta są przyjaznymi i wesołymi ludźmi.

Skorpion

Skorpiony prawie nigdy nie myślą o uczuciach innych. Są prostolinijni i nie uważają za konieczne powstrzymywania swoich emocji. Jeśli coś im się nie spodoba, natychmiast to zgłoszą. Ludzie tego znaku zodiaku wiedzą, jak boleśnie kłuć, ich ostry język jest prawie niemożliwy do odparcia. Skorpiony często wydają się niegrzeczne, gdy mówią prawdę. Jednak to dlatego, że są w większości patologicznie uczciwi.

Waga

Waga zawsze stara się traktować innych z szacunkiem. Zawsze są uprzejmi i mili, ale czasami tracą nad sobą kontrolę. Niegrzecznie starają się okazywać obojętność na wszystko, co może zagrażać ich wewnętrznej równowadze. Ze względu na zmienność charakteru, podczas dyskusji i sporów Waga czuje się jak ryba w wodzie. Wiedzą, jak postępować w różnych sytuacjach, są pewni siebie i dlatego mogą łatwo odciągnąć kogoś, kto stanie na drodze ich celów.

Średnia ocena to 4,8/5 na podstawie 64 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+19°
Olsztyn
Poznań
+20°
Łódź
+20°
Lublin
+22°
Gorzów Wielkopolski
+20°
Warszawa
Kraków
+22°
Wrocław
+22°
Opole
+18°
Rzeszów
+20°
Białystok
+21°
Gdańsk
+19°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+20°
Szczecin
+20°
Bydgoszcz

Wideo