Pogoda w Polsce na 17.05.2021

Pogoda w Polsce na 17.05.2021

Prognoza pogody na poniedziałek


Tego dnia wschód Słońca nadejdzie o godz. 4:37, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 20:27. Dzień potrwa zatem 15 godz. i 50 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu
W Warszawie rano będzie pochmurnie, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, niewielkie opady utrzymają się. Temperatura wzrośnie do 18 ℃. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia niebo stanie się niewidoczne, przewidywane są opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 11 ℃. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia spodziewane są burzowe chmury, a także opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 17 ℃.
W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 3 m/s, następnie wzrastając do 4 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 995 hPa i będzie stałe.
Wieczorem
W Warszawie pojawią się burzowe chmury, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 17 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, spodziewane są opady deszczu. Temperatura wyniesie 8 ℃. W Gdańsku dominować będą burzowe chmury, przewidywane są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 16 ℃.

Średnia ocena to 4,4/5 na podstawie 9 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo