Pogoda w Polsce na 02.05.2021

Pogoda w Polsce na 02.05.2021

Prognoza pogody na niedzielę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 5:02, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 20:02. Długość dnia wyniesie zatem 15 godzin. Księżyc nadal będzie znajdował się w fazie pełni.

Rano i po południu
W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, nie powinno jednak padać. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie zachmurzone w całości, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 12 ℃. W Zakopanem rano należy spodziewać się burzowych chmur i opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, przewidywane są silne opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 9 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie niewidoczne, nie powinno jednak padać. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia całkowite zachmurzenie będzie się utrzymywać, opady nadal nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 11 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 4 m/s, następnie wzrastając do 6 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 996 hPa i będzie miało tendencję spadkową.
Wieczorem
W Warszawie niebo będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W Zakopanem pojawią się burzowe chmury, również oczekiwane są opady deszczu. Temperatura wyniesie 10 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 9 ℃.

Średnia ocena to 5/5 na podstawie 29 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+6°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+7°
Opole
+7°
Rzeszów
+6°
Białystok
+7°
Gdańsk
+6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo