Pogoda w Polsce na 21.04.2021

Pogoda w Polsce na 21.04.2021

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 5:24, a zachód będzie miał miejsce o godz. 19:44. Dzień potrwa zatem 14 godz. i 20 min. Księżyc nadal będzie znajdował się w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, można spodziewać się niewielkich opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia także będzie pochmurnie, ale oczekiwane są przejaśnienia, niewielki deszcz utrzyma się. Temperatura wyniesie 13 ℃. Wiatr powieje z kierunku północno-zachodniego, a jego prędkość wyniesie 2 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na zachodni, a prędkość wzrośnie do 4 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 999 hPa.

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, jednak z występującymi przejaśnieniami, pojawi się niewielki deszcz. Temperatura wyniesie 10 ℃. Wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego, a jego prędkość wyniesie 1 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na zachodni, a prędkość wzrośnie do 2 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 908 hPa.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie w dalszym ciągu będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Temperatura wyniesie 14 ℃. Wiatr powieje z kierunku północno-zachodniego, a jego prędkość sięgnie 3 m/s, następnie zmniejszając się do 2 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 1004 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, oczekiwane są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W Zakopanem pojawią się burzowe chmury, a także deszcz. Temperatura wyniesie 8 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 11 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 58 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+19°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+15°
Lublin
+17°
Gorzów Wielkopolski
+18°
Warszawa
Kraków
+18°
Wrocław
+18°
Opole
+14°
Rzeszów
+16°
Białystok
+18°
Gdańsk
+15°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+19°
Szczecin
+16°
Bydgoszcz

Wideo