Pogoda w Polsce na 10.04.2021

Pogoda w Polsce na 10.04.2021

Prognoza pogody na sobotę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 5:49, natomiast zachód Słońca będzie miał miejsce o godz. 19:25. Dzień potrwa zatem 13 godz. i 36 min. Księżyc nadal będzie znajdował się w fazie ostatniej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, nie powinno jednak padać. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nie są oczekiwane opady. Temperatura wzrośnie do 15 ℃.

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie są przewidywane opady. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, również nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 10 ℃.

W Gdańsku od rana niebo będzie w całości pokryte przez chmury, opady nie są jednak oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia niebo nadal nie będzie widoczne, nie wystąpią istotne opady. Temperatura wzrośnie do 10 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 4 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na południowo-zachodni, a prędkość wzrośnie do 5 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 1005 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale nie są przewidywane opady. Na termometrach zobaczymy 14 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, nie powinno jednak padać. Temperatura wyniesie 8 ℃. W Gdańsku niebo również będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 7 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 83 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo