Pogoda w Polsce na 3.04.2021

Pogoda w Polsce na 3.04.2021

Prognoza pogody na sobotę


Tego dnia wschód Słońca odbędzie się o godz. 6:05, natomiast zachód nadejdzie o godz. 19:13. Dzień potrwa zatem 13 godz. i 8 min. Księżyc znajdzie się w ostatniej kwadrze.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, nie powinno jednak padać. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie w całości zachmurzone, nie są oczekiwane opady. Temperatura wyniesie 10 ℃.

W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo nadal nie będzie widoczne, a opady deszczu ze śniegiem utrzymają się. Temperatura wyniesie 2 ℃.

W Gdańsku rano niebo również będzie całkowicie zachmurzone, pojawią się niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie już zmienne, nadal można oczekiwać niewielkich opadów deszczu. Temperatura wyniesie 7 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 3 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na północno-wschodni, natomiast prędkość wzrośnie do 5 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 1001 hPa i będzie miało tendencje wzrostową.

Wieczorem

W Warszawie niebo nie będzie widoczne, nie są jednak przewidywane opady. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W Zakopanem niebo również będzie niewidoczne, spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 1 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, nie są oczekiwane istotne opady. Na termometrach zobaczymy 6 ℃.

Średnia ocena to 4,8/5 na podstawie 84 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo