Pogoda w Polsce na 21.03.2021

Pogoda w Polsce na 21.03.2021

Prognoza pogody na niedzielę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 5:35, natomiast zachód nadejdzie o godz. 17:50. Długość dnia wyniesie zatem 12 godz. i 15 min. Księżyc w dalszym ciągu będzie znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu
W Warszawie rano będzie pochmurnie z występującymi przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 7 m/s, następnie wzrastając do 9 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 999 hPa. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, nie są przewidywane opady. Na termometrach zobaczymy -7 ℃. W ciągu dnia utrzyma się pogoda ze zmiennym zachmurzeniem, bez opadów. Temperatura wyniesie 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 2 m/s, następnie wzrastając do 3 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 907 hPa. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wyniesie 5 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 9 m/s, następnie kierunek zmieni się na północno-zachodni, a prędkość zmniejszy się do 8 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1000 hPa.
Wieczorem
W Warszawie niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W Zakopanem niebo również będzie niewidoczne, nie wystąpią istotne opady. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

Średnia ocena to 4,7/5 na podstawie 89 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+11°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+12°
Wrocław
+11°
Opole
+11°
Rzeszów
+10°
Białystok
+10°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+11°
Szczecin
+10°
Bydgoszcz

Wideo