Pogoda w Polsce na 16.03.2021

Pogoda w Polsce na 16.03.2021

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca nastąpi o godz. 5:46, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 17:41. Długość dnia wyniesie zatem 11 godz. i 55 min. Księżyc znajdzie się w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pochmurnie z występującymi przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia również będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie są oczekiwane istotne opady. Temperatura wyniesie 7 ℃.

W Zakopanem rano trzeba spodziewać się pochmurnej aury, wystąpią jednak przejaśnienia, nie powinno istotnie padać. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia pogoda utrzyma się, a także pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 1 ℃.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, nie są spodziewane opady. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, również nie są przewidywane opady. Temperatura wyniesie 5 ℃.

W stolicy kraju wiatr powieje z kierunku północnego, a jego prędkość wyniesie 2 m/s, następnie wzrastając do 3 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 997 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie będzie jednak istotnie padać. Na termometrach zobaczymy 4 ℃.

Średnia ocena to 4,8/5 na podstawie 28 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+11°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+12°
Wrocław
+11°
Opole
+11°
Rzeszów
+10°
Białystok
+10°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+11°
Szczecin
+10°
Bydgoszcz

Wideo