Pogoda w Polsce na 10.03.2021

Pogoda w Polsce na 10.03.2021

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:00, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 17:31. Dzień potrwa zatem 11 godz. i 31 min. Księżyc nadal będzie znajdował się w fazie ostatniej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, nie pojawią się opady. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia będzie bezchmurnie, ale bez opadów. Temperatura wyniesie 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość będzie stała i wyniesie 2 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1011 hPa.

W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, nie są jednak oczekiwane opady. Na termometrach zobaczymy -6 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, również nie wystąpią opady. Temperatura wyniesie 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 1 m/s, następnie kierunek zmieni się na północy, a prędkość wzrośnie do 2 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 911 hPa.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia będzie bezchmurnie. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. Wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego, a jego prędkość wyniesie 4 m/s, następnie zmniejszając się do 3 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1016 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie bezchmurnie, nie są przewidywane opady. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie małe, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 36 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo