Pogoda w Polsce na 8.03.2021

Pogoda w Polsce na 8.03.2021

Prognoza pogody na poniedziałek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:05, natomiast zachód nastąpi o godz. 17:27. Długość dnia wyniesie zatem 11 godz. i 22 min. Księżyc pozostanie w ostatniej kwadrze.

Rano i po południu
W Warszawie od rana niebo będzie w całości pokryte przez chmury, przewidywane są opady śniegu. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, wystąpią niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 2 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie również będzie zmienne, nie są przewidywane opady. Na termometrach zobaczymy -6 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, opady również nie są spodziewane. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku rano także można spodziewać się zmiennego zachmurzenia, bez istotnych opadów. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, przewidywane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 1 ℃.
W stolicy kraju kierunek wiatru będzie północno-zachodni, a jego prędkość sięgnie 3 m/s, następnie zwiększając się do 4 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 1003 hPa.
Wieczorem
W Warszawie będzie pochmurnie, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W Zakopanem również będzie pochmurnie, wystąpią niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, nie będzie istotnie padać. Na termometrach zobaczymy -1 ℃.

Średnia ocena to 4,9/5 na podstawie 63 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+6°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+7°
Opole
+7°
Rzeszów
+6°
Białystok
+7°
Gdańsk
+6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo