Pogoda w Polsce na 5.03.2021

Pogoda w Polsce na 5.03.2021

Prognoza pogody na piątek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:12, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 17:22. Dzień potrwa zatem 11 godz. i 10 min. Księżyc będzie w fazie ostatniej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, nie pojawią się jednak opady. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 3 ℃. Wiatr powieje z kierunku północnego, a jego prędkość wyniesie 5 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 1005 hPa. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, pojawią się opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo nadal nie będzie widoczne, opady deszczu ze śniegiem utrzymają się. Temperatura wyniesie 0 ℃. Wiatr powieje z kierunku północno-zachodniego, a jego prędkość wyniesie 2 m/s, następnie kierunek zmieni się na północny, a prędkość wzrośnie do 3 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 907 hPa.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, bez istotnych opadów. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 3 ℃. Wiatr powieje z kierunku północno-zachodniego, a jego prędkość wyniesie 5 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na północny, natomiast prędkość pozostanie bez zmian. Ciśnienie powietrza sięgnie 1012 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, nie wystąpią istotne opady. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, spadną niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4,5/5 na podstawie 31 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+5°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+5°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+6°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+3°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo