Pogoda w Polsce na 2.02.2021

Pogoda w Polsce na 2.02.2021

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:14, natomiast zachód Słońca nastąpi o godz. 16:24. Długość dnia wyniesie zatem 9 godz. i 10 min. Księżyc będzie w pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano należy spodziewać się bezchmurnej pogody. Na termometrach zobaczymy -6 ℃, natomiast temperatura odczuwalna będzie wynosić -8 ℃. W ciągu dnia wystąpi małe zachmurzenie, nie są oczekiwane opady. Temperatura wyniesie -2 ℃, a odczuwalna -4 ℃. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -8 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, nie powinny wystąpić istotne opady. Temperatura wyniesie -1 ℃.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie są przewidywane istotne opady. Na termometrach zobaczymy -2 ℃, natomiast temperatura odczuwalna będzie wynosić -5 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, nie powinny wystąpić istotne opady. Temperatura wyniesie 1 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, jego prędkość będzie stała i sięgnie 3 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 1001 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie bezchmurnie. Ns termometrach zobaczymy -3 ℃, a temperatura odczuwalna będzie wynosić -5 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, nie są przewidywane istotne opady. Temperatura wyniesie -3 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno istotnie padać. Na termometrach zobaczymy -1 ℃, a temperatura odczuwalna będzie wynosić -3 ℃.

Średnia ocena to 4,7/5 na podstawie 53 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+8°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+8°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+11°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo