Pogoda w Polsce na 29.01.2021

Pogoda w Polsce na 29.01.2021

Prognoza pogody na piątek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:38, natomiast zachód Słońca nastąpi o godz. 16:18. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 40 min. Księżyc będzie znajdował się w pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie i bez występowania opadów. Na termometrach zobaczymy -3 ℃, natomiast odczuwalna temperatura wyniesie -6 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nie powinny pojawić się opady. Temperatura wyniesie -1 ℃, a odczuwalnie będzie wynosić -4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, jego prędkość początkowo sięgnie 5 m/s, następnie 6 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 987 hPa.

W Zakopanem rano niebo w całości będzie pokryte przez chmury, przewidywane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia niebo nadal nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, jego prędkość sięgnie 2 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na zachodni, prędkość pozostanie niezmienna. Ciśnienie powietrza nie będzie wysokie i wyniesie 895 hPa.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, bez istotnych opadów. Na termometrach zobaczymy -3 ℃, natomiast odczuwalna temperatura wyniesie -8 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, nie są przewidywane istotne opady. Temperatura wyniesie 0 ℃, a odczuwalnie będzie wynosić - 4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, jego prędkość sięgnie 9 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 991 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie -1 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termomoetrach zobacyzmy 0 ℃, a odczuwalnie temperatura wyniesie -3 ℃.

Średnia ocena to 5/5 na podstawie 3 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+16°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+21°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+20°
Warszawa
Kraków
+20°
Wrocław
+20°
Opole
+19°
Rzeszów
+20°
Białystok
+14°
Gdańsk
+19°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo