Pogoda w Polsce na 26.01.2021

Pogoda w Polsce na 26.01.2021

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca nastąpi o godz. 7:24, natomiast zachód Słońca będzie miał miejsce o godz. 16:12. Długość dnia wyniesie zatem 8 godz. i 48 min. Księżyc pozostanie w pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, jednak nie powinny wystąpić opady. Na termometrach zobaczymy 0 ℃, natomiast odczuwalna temperatura wyniesie -3 ℃. W ciągu dnia niebo nadal nie będzie widoczne, nie są przewidywane istotne opady. Temperatura wyniesie 1 ℃, jednak odczuwalnie będą 2 stopnie poniżej zera. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, przewidywane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -7 ℃. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, nie powinny jednak wystąpić istotne opady. Temperatura wyniesie -3 ℃, ale odczuwalnie będzie sięgać - 5 ℃.

W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, ale nie pojawią się istotne opady. Na termometrach zobaczymy 1 ℃, natomiast odczuwalna temperatura będzie wynosić -2 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, można spodziewać się niewielkich opadów deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 2 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, jego prędkość sięgnie 7 m.s, następnie kierunek ulegnie zmianie na zachodni, a prędkość wzrośnie do 8 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 992 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie pokryte w całości przez chmury, nie są oczekiwane opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, jednak z występującymi przejaśnieniami, nie powinno istotnie padać. Temperatura wyniesie -6 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, nie są przewidywane istotne opady. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 43 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+24°
Olsztyn
Poznań
+25°
Łódź
+25°
Lublin
+25°
Gorzów Wielkopolski
+26°
Warszawa
Kraków
+26°
Wrocław
+26°
Opole
+24°
Rzeszów
+25°
Białystok
+22°
Gdańsk
+24°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+24°
Szczecin
+21°
Bydgoszcz

Wideo