Pogoda w Polsce na 04.01.2021

Pogoda w Polsce na 04.01.2021

Prognoza pogody na poniedziałek


Tego dnia Słońce pojawi się na niebie o godz. 7:44, natomiast zajdzie o godz. 15:37. Długość dnia wyniesie zatem 7 godz. i 53 min. Księżyc w dalszym ciągu pozostanie w pełni.

Rano i po południu
W Warszawie rano można spodziewać się nieba w całości pokrytego chmurami, a także opadów deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, pojawi się niewielki deszcz. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. Wiatr powieje z kierunku południowo-wschodniego, jego prędkość sięgnie 4 m/s, a następnie 3 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 997 hPa. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, wystąpią niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia nadal niebo w całości będzie pokryte przez chmury, utrzymają się opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 2 m/s. Wiatr powieje z kierunku południowego, a jego prędkość sięgnie 1 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 903 hPa. W Gdańsku niebo w całości będzie pokryte przez chmury, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia pogoda utrzyma się na takim samym poziomie, jedynie temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr powieje z kierunku południowo-wschodniego, a jego prędkość początkowo sięgnie 3 m/s, następnie 2 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 1005 hPa.
Wieczorem
W Warszawie niebo nie będzie widoczne, pojawi się niewielki deszcz. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W Zakopanem niebo również będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 1 ℃. W Gdańsku niebo w całości będzie pokryte chmurami, natomiast nie wystąpią istotne opady. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 14 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+8°
Lublin
+12°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+11°
Opole
+10°
Rzeszów
+8°
Białystok
+11°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo