Pogoda w Polsce na 22.12.2020

Pogoda w Polsce na 22.12.2020

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu Słońce wzejdzie o godz. 7:43, natomiast zajdzie o godz. 15:25. Długość dnia potrwa zatem 7 godz. i 42 min. Fazą Księżyca będzie pierwsza kwadra.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie od rana niebo nie będzie widoczne, spodziewany jest niewielki deszcz. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia aura pogodowa nie ulegnie zmianie, poza temperaturą, która wzrośnie do 6 m/s. Kierunek wiatru będzie południowy, a jego prędkość sięgnie 6 m/s. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1000 hPa. W Zakopanem niebo będzie w całości pokryte chmurami, nie powinno jednak padać. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal niewidoczne, nie pojawią się istotne opady. Temperatura wyniesie 3 ℃. Kierunek wiatru będzie południowo-zachodni, a jego prędkość sięgnie 3 m/s. Ciśnienie powietrza będzie niskie i wyniesie 911 hPa. W Gdańsku od rana niebo będzie zasnute chmurami, pojawi się niewielki deszcz. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia pogoda utrzyma się na bardzo podobnym poziomie, a temperatura wzrośnie do 7 ℃. Kierunek wiatru będzie południowy, a jego prędkość sięgnie 9 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na południowo-zachodni, a prędkość zmniejszy się do 7 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 1001 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo w całości będzie pokryte chmurami, spodziewany jest niewielki deszcz. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, może pojawić się niewielki deszcz. Temperatura wyniesie 2 ℃. W Gdańsku niebo również będzie całkiem pokryte chmurami, nie wystąpią istotne opady. Na termometrach zobaczymy 6 ℃.

Średnia ocena to 4,8/5 na podstawie 56 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+3°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+6°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+3°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo