ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Pogoda w Polsce na 19.11.2020

Pogoda w Polsce na 19.11.2020

Prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:04, natomiast zachód nadejdzie o godz. 15:38. Długość dnia potrwa zatem 8 godz. i 34 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie od rana zachmurzenie będzie zmienne, nie powinny wystąpić opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie również będzie zmienne, nadal nie są oczekiwane opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 10 ℃. W Zakopanem pogoda będzie raczej słoneczna. Rano pojawi się małe zachmurzenie, nie są przewidywane opady. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

W ciągu dnia można spodziewać się czystego nieba, a temperatura wzrośnie do 7 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie z przejaśnieniami, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 8 ℃. W ciągu dnia niebo w całości zostanie pokryte przez chmury, nie są jednak oczekiwane opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 10 ℃.

W stolicy powieje wiatr z kierunku południowego, a jego prędkość wyniesie najpierw 5 m/s, później wzrośnie do 6 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 1009 hPa i będzie posiadało tendencje spadkową.

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, nie powinny wystąpić opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W Zakopanem będzie małe zachmurzenie, bez wystąpienia opadów. Temperatura wyniesie 5 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie z przejaśnieniami, możliwe są opady niewielkiego deszczu. Na termometrach zobaczymy 9 ℃.

Średnia ocena to 4,9/5 na podstawie 47 recenzji

Pogoda w Polsce

-2°
Olsztyn
Poznań
-3°
Łódź
-4°
Lublin
-2°
Gorzów Wielkopolski
-2°
Warszawa
Kraków
-5°
Wrocław
-4°
Opole
-8°
Rzeszów
-1°
Białystok
-3°
Gdańsk
-6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-3°
Szczecin
-3°
Bydgoszcz

Wideo